ramtech

En Ucuz Elektronik B2B sayfası
Gizlilik Sözleşmesi

Kredi kartı bilgilerimi database`de saklıyor musunuz?
Kredi Kartı bilgileriniz kesinlikle her hangi bir depolama biriminde tutulmamaktadır. Kredi Kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemini gerçekleştirirken banka ile iletişiminiz sırasında bankaya onay için yollanır. Onay geldiğinde ödemenin hesaba geçtiğini veya geçmediğini ve nedenini gösteren kodlar geri döner. Bu kodlar arasında kesinlikle kart bilgileri yoktur.
Üye olmak için adres bilgilerimi yazmak zorundamıyım?
Üye Yeni Kayıt formunda bulunan bilgiler haricinde bilgileri yazmak zorunda değilsiniz. Adres bilgileriniz siteden vereceğiniz sipariş işlemleri için gerekecektir.
Fatura ve teslimat adresleri nedir ve neden sistemde saklı tutuluyor?
Fatura adresi verdiğiniz siparişin faturası oluşturulurken kullanılmasını istediğiniz adrestir. Teslimat adresi ise siparişinizin teslim edileceği adrestir.
Selçuk Elektronik Ramazan Ulu uydutoptan.com web sitesin de güvenlik en çok önem verilen unsurlardan biridir.Selçuk Elektronik Ramazan Ulu uydutoptan.com müşterilerinin özel bilgilerini en üst düzeyde korur ve 3. şahıslarla paylaşmaz. Kredi kartı bilgileriniz onay alınması için bankaya gönderildikten sonra sunucularımızda saklanmaz. (Selçuk Elektronik Ramazan Ulu çalışanları dahil) kredi kartı bilgilerinize ulaşılamaz.
Ödemelerini kredi kartı ile yapmak istemeyen müşterilerimiz için Havale Seçeneği ödeme sayfasında karşınıza çıkacaktır.
Unutulmamalıdır ki havale ödemelerinde siparişin verildiği değil havalenin hesaplarımıza ulaştığı tarih; sipariş tarihi olarak işlem görmektedir. Havele yapan müşterilerimiz elektronik olarak dekontu uydutoptan.com@gmail.com.tr'a mail atabilir veya 05444972062 numaramızı arayabilr ve işlerimlerinizi .
Vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgileriniz gizli tuturlur. Alışverişler sırasında girdiğiniz kredi kartı numaraları direkt olarak ilgili bankanın ortak ödeme sayfası tarafından alınır. Kredi kartı numaralarınız Selçuk Elektronik Ramazan Ulu tarafından saklanmaz.

 

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et